Skip to content

Háčkované

DSC_6451.JPG

Rôzne háčkované drobnosti, doplnky, ale aj oblečenie - svetríky, čiapky, rukavice. Taktiež rôzne dekorácia - dečky, košíky, koberce a mnoho iného. Pokiaľ nenájdete to, čo hľadáte, kontaktujte nás s vašou predstavou, radi vám vyhovieme. V detských, ale aj dámskych a pánskych prevedeniach. Tovar mávame skladom, pokiaľ by ste mali záujem o tovar, ktorý skladom momentálne nemáme, informujte sa o možnostiach dodania buď na našom telefónnom čísle, mailom na objednávky@rucnerobene. eu alebo správou na facebookovej stránke. Pri niektorých výrobkoch budete mať možnosť vybrať si aj farbu, resp. farebnú kombináciu. O dľžke dodania sa opäť treba informovať. Farby na vyobrazeniach a v skutočnosti sa môžu líšiť. Pre detailné premeranie nás kontaktujte, rozmery uvedené pri produktoch sú len informatívne. Háčkujeme z materiálov zakúpených na www.galanteriakatka.sk.


 • Háčkovaný kabát

  Sveter ktorý môžte z jesene nosiť aj ako kabát. Z teplej vlny s obsahom alpaky, vlny a akrylu. Je kombinovany so 100% akrylovou vlnou, ktorá je použitá pre vytvorenie melírovaného vzhľadu. Kabát vám uháčkujeme podľa vašich mier, nemusíte sa teda báť, že vám bude dlhý, niekde úzky, niekde široký, krátke rukávy a podobne. Vyhotovenie trvá zhruba mesiac, ale pre istotu sa informujte. Na vyobrazení sú už predané kabáty, robené v dvoch farebných kombináciach (hnedá-tmavohnedá a sivá-ružová). Vyhotovíme podľa vašich predstáv, radi vám poradíme.

  Alpaka - Táto vlna je získavaná zo strsti domestikovaných lám alpaky, ktoré sa chovajú vo výškach viac než 4000m.n.m., predovšetkým v Peru.Nepriaznivé podmienky veľkých nadmorských výšok (striedanie tepla cez deň a chladu v noci) spôsobili, že táto vlna výborne izoluje ako od chladu, tak aj od tepla - dokonale udržuje telesnú teplotu. Vlákno vlny z alpaky je pevnejšie, mäkkšie a hrejivejšie ako vkákno z ovčej vlny.Vo vnútri vlákna sa nachádzajú mikoroskopické vzduchové kapsuly, čo dáva tomuto materiálu vysokú izolačnú schopnosť a ľahkosť. O alpake sa hovorí, že je teplejšia ako vlny, mäkkšia ako kašmír a jemnejšia ako mohér.

   

  Pri objednávke kabáta, dostane od nás v prípade záujmu čiapku za polovičnú cenu 6e.

   

  Vo vyobrazeniach nájdete aj možné farby, po konzultácii môžme vybrať aj iný materiál.

  Farby na vyobrazení a v skutočnosti sa môžu líšiť.

  150,00 €
 • Srdce

  Háčkovaná šperkovnica v tvare srdca na vaše drobnosti. Srdiečko je otváracie, možnosť ukryť svoje poklady. 

   

  Veľkosť a dofarbenie je možné podľa Vášho výberu.

   

   

  12,00 €