Skip to content

Náramky

Náramky...na rôzne príležitosti, robené z rôznych materiálov. Samostatné, ale aj hodiace sa k náušniciam a iným kúskom z našej ponuky.

Pokiaľ máte záujem o niečo, čo momentálne nemáme skladom, informujte sa o možnej dostupnosti.

Farby na vyobrazeniach a v skutočnosti sa môžu líšiť.

 


 • Cukrík

  Náramok vyrobený z korálikov v ružovej farbe, navlečených na gumičke.

  V reáli je farba výrazne ružová.

  Farby na vyobrazení a v skutočnosti sa môžu líšiť.

  5,00 €
 • Shamballa náramok

  Náramok vyrobený z kombinácie modrého achátu a swarovski korálik. Na voskovanej šnúrke.

  Shamballa náramky sú náramky zdravia a životnej energie. Vznikli v Tibete a sú inšpirovnaé budhistickými tradíciami, vďaka čomu neprinášajú len potešenie z ich krásy, ale aj duševnú pohodu a vyrovnanosť ich majiteľa. Shamballa je liečebný systém vlastnej enrgie, ktorá pomáha aktivovať samoliečebné schopnosti človeka. Náramky pomáhajú tieto schopnosti naštartovaž. Nosia sa na zápästí ľavej ruky, pretože pdľa tohto učenia je ľavá strana tela, zvlášť ruka a rameno, prijímateľom enrgie podľa tohto učenia. Účinné sú o to viac, že sú vyrábané ručne - je v nich duša umelca.

  Achát odhaľuje pravdu, pomáha akceptovať realitu a vynikajúco lieči emócie. Posilňuje prepojenia tela a Zeme. Vyvažuje jingovú a jangovú energiu a podporuje otvorenosť a čestnosť. S achátom zostávame pokojní a sústredení na vec. Vo vzťahoch je achát kameň manželskej a partnerskej vernosti.

  Liečebné účinky: achát lieči nespavosť a prináša príjemné sny. Posilňuje zrak. Pomáha pri problémoch s pokožkou a s trávením. Doporučuje sa pre ľudí chorých na rakovinu.

  Priradená čakra: ku čakrám sa priraďuje podľa svojej farby. Všetky acháty dokážu odblokovať hociktorú čakru.

  Astrologické priradenie: Achát je zvlášť nápomocný pre znamenia: Blíženci, Býk, Panna, Škorpión.

   

  Farba na vyobrazení a v skutočnosti sa môžu líšiť.

  9,00 €
 • Tma

  Náromok Tma vyrobený z hematitu. Na gumičke.

  Hematit sa nazýva aj kameň rozumu. Prináša vnútornú organizáciu a pôsobí veľmi ukľudňujúco a uzemňujúco. Pomáha s netradičným myslením, logikou a matematikou. Znižuje negativitu v postojoch i myslení a pomáha vyvažovať telo, myseľ a ducha. Taktiež nám pomáha sústrediť sa, zvyšuje silu vôle, dôveru v chod vecí a vo vlastné schopnosti. Zlepšuje pamäť a pomáha neobvyklým zvratom v myslení - odstraňuje sebaomedzujúce presvedčenia. Odstraňuje negativitu a podporuje mier a neagresivitu. Vynikajúco stabilizuje nás v prítomnosti. Dodáva fyzickú i mentálnu silu. Používa sa na zastavenie krvácanie a pomáha pri zlej zrážanlivosti krvi a chudokrvnosti, pri nervových poruchách a nespavosti. Hematit je ochranný kameň - chráni auru pred vstupom negatívnych energií.

  Farby na vyobrazení a v skutočnosti sa môžu líšiť.

  7,00 €